10 دلیلی که ژرمن شپرد سگ خانوادگی مناسبی است...

10 دلیلی که ژرمن شپرد سگ خانوادگی مناسبی است…

ژرمن شپرد می‌تواند سگی بسیار ایده آل برای خانواده باشد. به دلیل خلق و خوی مراقبت کننده و طبع آرامشان، سگ های خانگی مناسبی هستند. در اینجا ما به شما 10 دلیل برای انتخاب ژرمن شپرد بعنوان سگ خانوادگیتان می‌دهیم:

10 دلیلی که ژرمن شپرد سگ خانوادگی مناسبی است…

1. ژرمن شپرد نژادی بسیار باهوش است – درصد عمده‌ای از سگ های پلیس کل دنیا را ژرمن شپردها تشکیل می دهند. آن‌ها نژادی با هوش بالا بوده و به راحتی می‌توانند هرکاری که از آنها بخواهید را یاد بگیرند.
2. ژرمن شپردها به صاحبان خود احترام گذاشته و از آن‌ها به خوبی مراقبت می کنند. آن‌ها رفتار مالکانه و مراقبت کننده‌ای نسبت به صاحبان خود دارند. اگر به درستی آموزش ببینند، رابطه‌ای دوستانه، محترمانه و خاص با صاحبانشان برقرار و با تمام وجود از آنان محافظت خواهند کرد.
3. ژرمن شپردها انرژی بالایی دارند. به دلیل انرژی زیاد، این نژاد زود خسته نخواهد شد. بنابراین کودکان شما می‌توانند هر چقدر که می‌خواهند با آن‌ها بازی کنند.

4. ژرمن شپردها وفادار هستند و می توانند انجام تقریبا هرکاری را بیاموزند. آنها نژادی بسیار وفادار بوده و به خوبی نقش خود را در محافظت و خدمت به خانواده‌ای که عضوی از آن هستند، ایفا می کنند. این سگ‌ها می‌توانند با آموزش صحیح تقریبا هرکاری را انجام دهند.
5. یکی از بهترین نژادهای نگهبان هستند. با داشتن سابقه‌ای درخشان در خدمت بعنوان سگ پلیس، آنان می‌دانند چگونه از خانواده خود مراقبت کنند. ژرمن شپردها یکی از بهترین سگ‌های نگهبان هستند که برای محافظت از صاحبان خود در مقابل دشمنان زندگی خود را به خطر خواهند انداخت.
6. آن‌ها می توانند همراهانی شگفت انگیز باشند. این نژاد بسیار دلنشین بوده و رفتاری دوستانه نسبت به اعضای خانواده دارند. قطعاً واکنش آنها نسبت به افراد غریبه دوستانه نخواهد بود، اما می‌توانند همراهی ایده آل برای چهره‌هایی که می‌شناسند، باشند.

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید...
مواد و خوراکی های سمی و خطرناک برای حیوانات خانگی

7. در صورت داشتن رژیم غذایی مناسب، ژرمن شپردها به طور کلی نژادی سالم هستند. مراقبت و نظافت ژرمن شپردها باید به خوبی رعایت شده و در کنار آن باید رژیم غذایی مناسبی داشته باشند. اگر شما به اندازه کافی به سگتان اهمیت دهید، اطمینان داشته باشید که سگی سالم خواهید داشت.
8. ژرمن شپردها می توانند با تمرین و آموزش درست و از سنین پایین، رابطه بسیار خوبی با کودکان برقرار کنند. سگ‌های ژرمن شپرد عاشق بازی با کودکان هستند، به شرطی که به خوبی از سنین پایین آموزش ببینند. آموزش مناسب برای توله‌ها باید با مهربانی،حمایت و احترام به سگ صورت گیرد. همچنین اطمینان یابید که کودک هنگامی که سگ در حال غذا خوردن است و یا تمایل دارد که تنها باشد،به او نزدیک نشود.
9. ژرمن شپردها به سادگی با هر شیوه زندگی‌ای وقف می‌یابند. یکی از بهترین خصوصیات ژرمن شپردها، توانایی انطباق پذیری بالای آن‌ها با سبک‌های مختلف زندگی است. پس هیچ نگرانی ای درباره ی جا دادن یک سگ ژرمن شپرد در برنامه زندگیتان نداشته باشید، زیرا آن‌ها می‌توانند به راحتی خود را با شما همگام سازند.
10. ژرمن شپردها به 30 دقیقه فعالیت روزانه نیاز دارند که می تواند به سلامت شما هم کمک کند. بله، یک سگ ژرمن شپرد می تواند به شما کمک کند تا سالم بمانید. نیاز به حداقل 30 دقیقه فعالیت روزانه یک سگ ژرمن شپرد، می‌تواند نهایتا با مجبور کردن شما به انجام فعالیت و بازی با او، از شما فردی سالم‌تر بسازد.

همان طور که ملاحظه کردید، محبوبیت این نژاد بی دلیل نیست و خانواده‌هایی که بتوانند با عشق پذیرای این حیوان شوند، هیچگاه پشیمان نخواهند شد.

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید...
هر آنچه لازم است درمورد سگ پاپیلون بدانید...

دیدگاهتان را بنویسید