درباره “نیـــپت”

درباره “نیـــپت”

در دنیایی که پر از استرس و سردرگمی است طبیعت و حیوانات روحیه انسان را تغییر می دهد و شادی نشاط را به شما هدیه می دهد “نیـــپت” در صدد آن است تا با فراهم کردن بستری مناسب نیازهای علاقمندان به حوزه حیوانات خانگی و حیات وحش را پاسخگو باشد و با انتشار مطالب معتبر و جذاب و دوست داشتنی تجربه ای متفاوت را برای شما رقم زند. وب‌سایت “نیـــپت” همان طور که از نامش مشخص است در زمینه حیوانات خانگی و حیات وحش فعالیت می‌کند.

ما در “نیـــپت” حیوان آزاری و شکار را به شدت محکوم می کنیم و به دلیل علاقه بسیار زیاد به دنیای حیوانات در صدد راه اندازی این وبسایت بر آمدیم. شما می توانید مطالب بسیار مفیدی در خصوص حیوانات خود به دست آورده و در تعامل با آن ها موفق تر ظاهر شوید.

“نیـــپت” بستری است که به همت فعالان محیط زیست و دوستداران طبیعت راه اندازی شده است و به هیچ یک از شرکت‌ها و افرادی که در حوزه حیوانات خانگی فعالیت تجاری می‌کنند وابسته نیست در نتیجه این سایت تنها رسانه‌ ای است که رشد و شکوفایی خود را در توسعه و تثبیت تمام دست اندرکاران این حوزه می‌بیند و نه در حذف یا تضعیف یک شرکت یا یک برند. سایت اینترنتی “نیـــپت” یک حلقه‌ی اتصال بی بدیل برای دسترسی به تمامی دوست داران حیوانات خانگی و حیات وحش، حمایت کنندگان در این حوزه و مطالب مرتبط است.